Sultanbeyli / İstanbul

GÜNEŞ ENERJİ SANTRAL VE TESİS KURULUMU

HİZMETLER

1-PROJE GELİŞTİRME

Proje geliştirme safhalarımız:

   • GES BİLGİLENDİRME HİZMETLERİ Güneş enerjisi nedir? Neden güneş enerjisi santrali yatırımı yapılmalıdır? Yasal ve hukuki mevzuat hakkında bilgilendirme

   • YER TESPİTİ İÇİN İDARİ VE TEKNİK DEĞERLENDİRME Bağlanılabilir Trafo Merkezlerinin ve Kapasitelerinin Tespit Edilmesi Trafo Merkezlerine Yakın Yatırım Sahası Alternatiflerinin Belirlenmesi Yatırım Sahası Alternatiflerinin Gerçekleşebilme Kriterleri Açısından Analizi. (İdari Analiz) Yatırım Sahası Alternatiflerinin Kaynak Varlığı Açısından Analizi. (Ön Enerji Analizi)

   • FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARI Gerekli/Zorunlu olması durumunda meteorolojik ölçümlerin yapılması İr-radyasyon potansiyelinin belirlenmesi Long-term data korelasyonu Yerel iklim verilerinin alınması Arazi kullanım imkanlarının değerlendirilmesi Ulaşım imkanlarının değerlendirilmesi

 

2-PROJE YÖNETİMİ

Doğru projelendirme ve mühendisliğin bir yatırımın olmazsa olmazlarından olduğuna inanıyor ve tüm projelerimizde minimum hata toleransı ile çalışarak yatırımcılarımıza en uygun sistemi, en iyi şartlarda sağlamak için tüm özeni gösteriyoruz.

 

Proje yönetimi içerisinde yer alan hizmetlerimiz:

 

Malzeme özelliklerinin belirlenmesi,

Sistem tasarımının yapılması,

Proje paftalarının hazırlanması,

Gölgelenme analizleri,

Enerji kazanım analizleri,

Belirsizlik analizlerinin yapılması.

3-SATIN ALMA VE TEDARİK

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve sıfır hata toleransı ilkesiyle hareket ederek ürün ve hizmetlerin tedarik edilmesi süresince yatırımcılarımıza en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Bu amaç doğrultusunda, profesyonel kadromuz ile birlikte ürün ve hizmetlerin lojistik işlemlerini büyük bir titizlikle yürütmekteyiz.

Bu alanda yatırımcılarımıza sunduğumuz hizmetler:

Satın alma

Lojistik

4-İNŞAAT VE DEVREYE ALMA

Bu kapsamda her zaman kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışıyla hareket etmekteyiz. Projelendirme ve organizasyon aşaması uzman mühendislerimizce yönetilirken, saha uygulamaları ise kendi bünyemizde bulunan saha ekiplerimiz tarafından yürütülmektedir.

5-İŞLETME VE BAKIM

Devreye alma sonrası servis ve bakımın öneminin farkındayız. Bu bağlamda sorumluluğumuz altındaki projelerin periyodik bakım ve kontrolleri, üretim verilerinin sürekli takibi, herhangi bir arıza durumunda müdahale edilmesi, tesisin işletmeciliği ve teknik servis hizmetleri büyük bir titizlikle tarafımızdan yürütülmektedir.

 

Yatırımcılarımıza sunduğumuz işletme ve bakım hizmetleri:

On-line sistem takibi

On-call Servis (24 saat içerisinde yerinde müdahale ile sorunu tespit etme ve çözüm üretme)

Periyodik bakım ve kontroller

AKCE Rüzgar Enerji Mühendisliği

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Formu

Message send correctly